Valgust andev MEEKÄRG

Valgust andev MEEKÄRG

See meekärge meenutav valgusti sobib ühtviisi hästi nii ergonoomilisse bürookeskkonda kui mõnusasse kodukontorisse. Valgustile iseloomulik meekärje struktuur on kombineeritud vahvel-õhulise kattega, mis pehmendab valguse ereduse minimumini. Samas tagab Vaederi valgusallikaks olev LED energiatõhusa ja tipptasemel valgusvoo.
Büroopindades domineerivad tavaliselt sirged ja puhtad jooned, Vaeder loominguline mäng joonte ja kärgedega on disainer Gerd Couckhuyt käekiri. Ajatute sümbolite ja lõputuna näiv vormimaagia on ühelt poolt praktiline ja kokkusobiv minimalistlike joontega, teisalt inspireeritud loodusest ja annab igale ruumile kordumatu mustri. Disainer on valgustit luues loodust kohandanud, seda nii visuaalselt kui funktsionaalselt. Kärgedele on antud rohkem sügavust ja ümarust, nii ei muutu LED valgusallikas pimestavaks, vaid valgus jaguneb pehmelt ja ühtlaselt.

Vaederi mudelid on valge ja musta värvi sisuga ning neid on võimalik omavahel põnevalt kombineerida: ühendada must või valge väliskest valge või musta kärgstruktuuriga.
Must-valge kombinatsioon paneb värvid elegantselt võistlema, samas kui must mustal on vaevuhoomatavalt delikaatne. Valikus on ka hall, mis Modulari valikus uus värv. Vaederi mudelid vastavad kontorivalgustuse standardile
EN 12464-1.

Vaata lisa Vaederi kohta

 http://www.supermodular.com/en/home/

Soodustooted