Mängulised ja funktsionaalsed Modulari uudistooted 2020

Mängulised ja funktsionaalsed Modulari uudistooted 2020

Shellby valgusti disaininud Jeffrey Huyghe sõnul meeldib talle ajatu disaini loomiseks töötada geomeetriliste kujundite ja puhaste vormidega. Nii alustas ta ka Shellbyga. Üldine kujundus näeb välja nagu spiraalne kest või auster, mille sees on pärl. Sellest sai inspireeritud nimi Shellby.
"Mulle meeldib panna toode otse interjööri ja vaadata, kuidas ma saaksin sellega konkreetses rakenduses mängida." Mänguline on tõepoolest sobilk iseloomustus valgustile Shellby, tänu tema asümmeetrilisele kujundusele.

Kolmekihilisest käsitsi puhutud klaasist kera näib justkui õhus hõljuv, kuigi ei ulatu lae pinnast allapoole. Opaalklaas hajutab valguse pehmelt ja räigusvabalt. Shellby sobib nii üldvalguse lahendamiseks kui ka Warm Dim versioonis meeleoluvalguse loomiseks.Värviedastus CRI > 90. Pritsmekindlus IP55, mis võimaldab teda kasutada ka vannitoa valgustamiseks. Saadaval ava katva servaga ja servata mudelina.

Elegantse suunatava süvisvalgusti Hollow looja James Van Vossel ütleb, et disainerina funktsionaalset objekti luues peab olema ta kindel, et see, mis tal peas valmib ka tegelikkuses töötab.

Pehme orgaanilise geomeetrilise disainiga Hollow toru on 90° suunatav, mis annab võimaluse paigaldada valgustit nii seinale kui ka lakke, luues otsest ja kaudset valgust. Selline rakendus annab võimaluse luua visuaalselt puhtamaid ruume. Kinnises positsioonis jääb paistma ainult müstiline kuma. Valikus on viie erineva viimistlusega mudelit, äärega ja ilma.

Minude - miniatuurne valgusti, mis jätab suure mulje. Väike, lihtne, tabamatu ja paindlik.
Seda saab paigaldada erinevalt - poolsüvistatuna seinale või lakke või 48V Pista siinisüsteemi osana. Puhas silindriline kuju ning intrigeerivalt lahendatud suunamissüsteem, mis otse alla positsioonis on peaaegu nähtamatu. Minude on joogalikult paindlik - pööratav 360 º ja  kallutatav 90º.  Tänu sellele saab kaunilt kontsentreeritud valgusringi suunata peaaegu igale poole. Minude on saadaval 6 erineva viimistlusega. Vastupidav, kvaliteetne klaasist lääts püsib aja jooksul läbipaistev. Kaasaegne optiline süsteem kaitseb valgustit tolmu ja mustuse eest.

Dent on õhuke (25mm) 3 erineva suurusega ja kahe musta/valge viimistlusega valgustite sari, mis võimaldab luua seinale erinevaid kujundeid. Päeval loob ruumiline geomeetriline kujund varjude mängu, õhtusel ajal lisandub valgus. Kas üksikuna kodu seinal või suurema kujundina suures ühiskondlikus ruumis tekitab Dent alati huvi ja emotsioone. Peen joon loob valguse ja varju ning perspektiive ja geomeetria mängu. Magnetiga kinnitussüsteem lihtsustab valgusti paigaldamise protsessi.

 

Soodustooted