Modular Lighting > Uued funktsionaalsed valgustid

Modular Lighting > Uued funktsionaalsed valgustid

Uus Modulari Placebo ei ole tavaline valgusti. Placebo on mänguline riputatav valguslahendus, mida saad kujundada vastavalt oma soovile. Vali kuju, suuruse, viimstluse ja erinevate riputamise viiside vahel. Valgustit saab kasutada üksikuna või luua ainulaadne geomeetriline süsteem.

Uus nurgaprofiili valgusti Como Corner on ainulaadne lahendus madalamate lagedega ruumide valgustamiseks ja mitte ainult. Vali Como Corner profiili lameda või kumera kattega. Nurka paigaldatuna tagab Como Corner pehmet hajutatud valgust.

Modupoint on innovatiivne modulaarne valgustusinstrument. Minimalistliku välimusega laerosetid on kolme erineva disainiga. Plug-and-play komponendid annavad hulgaliselt valikuid valgustuse planeerimisel. Alusta mängimist!

Qbini puhul ei teki küsimusi piiride seadmises. Mänguliste kuubikute perekonna elementide valik on lõputu. Uus pindmise kinnitusega profiil Qbini surface box loob ohtralt lisa võimalusi uuteks lahendusteks.

Sensuaalse ümara kujuga Marbul lisab ruumile orgaanilist tunnetust. Nüüd on Marbul 48V track saadaval ka Pista siini süsteemi osana, paigaldatuna kas pinnale lähemal või rippversioonina.

Mänguline SLD50 profiili süsteem on saadaval süvistatud, pinnapealse ja riputatud versioonina ning sõltuvalt kasutatavatest komponentidest sobib ideaalselt kodu või kontori valgustamiseks. Uus SLD50 High on kõrgusega 100mm, mis võimaldab süvistada valguskomponendid sügavamale ja tagada veelgi mimimalistlikuma tulemuse.   

THIS IS LIGHT, Virtual Light Festival

Juhul, kui teil jäi osalemata Modulari virtuaalsel valgusfestivalil THIS IS LIGHT, saate seda mugavalt järgi vaadata SIIN. Modulari uudistoodete tutvustamine, DJ-d, intervjuud disaineritega ja palju muud inspireerivat. 

Soodustooted