Nexia > Home Collection

Nexia > Home Collection

Tehniliste valgustite tootja NEXIA on uue tehnoloogia inimesele lähemale toonud. Julge arenguhüpe on näha uues koduvalgustite kollektsioonis, kus kontrollitud valgus kohtub puhta vormiga ning geomeetriliste kujundite kaunist mängust sünnib hubane atmosfäär.

Valgustite sari Mobile toob interjööri lisaks vormi ja valguse mängule ka helisummutavaid elemente neljas eri värvis (hõbehall, antratsiit, tume karamell või punane). Valida saab valguse värvustemperatuuride 2700K / 3000K vahel.

Uute Bow valgustite loodud kaudne valgustus rõhutab vormipuhtust ning tekitab ülimalt mugava ja sooja atmosfääri. Kontrollitud valgusvihk ja tagasipeegeldava valguse pehmus muudavad tulemuse peaaegu maagiliseks -- valgus justnagu kordab meile valgusti nõtket vormi.

Bow õhkab minimalistlikku tasakaalu, see on ühtviisi mugav ja tehniliselt kõrgel tasemel. Bow tooteperesse kuulub neli erinevat vormi, kuid kõik need on allutatud ühele eesmärgile: hubane keskkond sünnib inimesi ja tehnoloogiat ühendades. Rippvalgusti on saadaval horisontaalse ja vertikaalse versioonina.

Aros ühendab disaini ja funktsionaalsuse ning eri kõrgustel asuvad rõngad loovad omanäolise valgusskulptuuri. Materjaliks valitud alumiinium võimaldab kombineerida otsest ja kaudset üldvalgustust aktsentvalgustusega -- täiuslikult iga ruumi järgi kohanduv süsteem.

Aros with spots on kombinatsioon funktsionaalsest vormist ja täpsest valgusest -- võid suunata aktsentvalgust sinna, kuhu ise soovid. Saadaval lihtsa üksiku valgusrõngana, kahe suundvalgustiga või kompositsioonina, mis koosneb kolmest erinevas suuruses rõngast ning kolmest suundvalgustist.

Seinavalgusti Aros aitab rõhutada seinakatte struktuuri ning luua hubase ja sooja atmosfääri. Valikus on 2700K / 3000K mudelid.

Tõeliselt elegantne valguslahendus Elegance - seinakinnitusega valgustross suunab valgust lakke 120° ulatuses, tekitades mõnusa hajutatud valguse efekti. Valida saab nii valgustrossi võimsuse, pikkuse kui ka valguse värvustemperatuuride 2700K/3000K/4000K vahel. Valgustross on IP65 niiskuskaitsmega, mis võimaldab seda kasutada ka niisketes ruumides ning ka välitingimustes.

Ekstravagantsete rippvalgustite perekond Tires võimaldab mängida nii kuju kui viimistluse ja värvivalikuga. Valgustid Tires annavad tugeva, 1300lm valguse, mis on ka silma jaoks meeldiv (CRI 90). Valida saab 2700K/3000K vahel.

 

Soodustooted