Schwung Home, Lyfa ja Cini & Nils - saame tuttavaks!

Schwung Home, Lyfa ja Cini & Nils - saame tuttavaks!

Moodsa Valgustuse tarnitavate tootjate nimekiri on saanud sügise hakul täiendust mitme uue silmapaistva disainvalgusti kaubamärgi võrra.

Schwung Home tipptasemel ja kvaliteetsed valgustid on käsitööna valmistatud Poolas. Nende kollektsioonides on palju kasutatud messingit ja klaasi, mis on lõputult korduvkasutatavad materjalid ja loodud valgustid on seeläbi 98% ulatuses ümbertöödeldavad.
Ettevõtte disainer Dominique Sente oli varasemalt kullassepp ja Rudi Nijssen antiigimüüja. Nende ühine armastus ilusa ja ebatavalise vastu oli hüppelauaks Schwung Home asutamisele. Schwung Home töötab integreeritud disaini- ja tootmisüksuses, mis aitab neil tagada tõhusat kvaliteedikontrolli ning materjalide efektiivset kasutamist.

Selline lähenemine võimaldab neil oluliselt lühendada tarneaega ja tõsta kvaliteeti.
Schwung Home missioon on luua valgusteid, kus on kasutatud lihtsaid ja ajatuid materjale ning teha seda säästval viisil. Nad on pühendunud kvaliteetsete, kestvate toodete loomisele, kus on ühtemoodi tähelepanu pööratud nii esteetikale kui funktsionaalsusele. Nii valgustidisainis kui ka tootmisprotsessis järgivad nad terviklikku lähenemist tootmistõhususele ja keskkonnamõjude vähendamiseke.
Värskeim täiendus 2021. aastal kollektsiooni lisandunud särav valgustite perekond Odyssey.

LYFA kollektsioonist leiad ikoonilised klassikud, mis on loodud Taani mõjukamate valgustidisainerite poolt. Nende disainilahendused käsitlevad valgust kõigis selle vormides ja tahkudes.
LYFA kollektsioon põhineb puhtal esteetikal ja sihikindlal disainifilosoofial, mille on kujundanud aastakümneid kestnud pühendunud käsitöö ja kütkestavate disainvalgustite loomine. Suure lugupidamisega originaalse disaini vastu sisaldab LYFA kollektsioon mitmekülgset valikut põranda-, laua-, seina- ja laelampe. Toodete mõõtmed ja materjalid on läbimõeldult uuendatud, et sobituda kaasaegse ja jätkusuutliku eluviisiga.

Plastikust kuplid on asendatud opaalklaasiga, kroomimine on asendatud poleeritud roostevaba terasega. See tagab ajatu ja kauakestva väljanägemise, tegemata järeleandmisi kvaliteedis või originaalses disainikeeles.
Ruumi valgustamine on täiusliku valgusmaastiku loomise ja tasakaalu leidmise delikaatne küsimus - valguse, ruumi ja soovitud õhkkonna kompleksne koosmõju. Valgus on koostisosa, mis mõjutab ruumielamust ja LYFA eesmärk on luua ideaalne valguskogemus tänu läbimõeldud disainile ja kvaliteetsete materjalidele.

Cini & Nils on alati olnud Itaalia disaini suurepärane stiilinäide. 1969. aastal asutatud Cini & Nils on aastate jooksul muutnud kvaliteedi üheks oma tugevamaks küljeks. See on loominguline stuudio, kus ideed muudetakse oskuslikult valgustiteks, mis sisaldavad uusimat LED-tehnoloogiat ja mille jooned on puhtad, ranged ja detailirohked.
Kunstilise eneseväljenduse kõrval pööratakse tähelepanu keskkonnasäästlikkusele ja tähtsustatakse kasutajaga suhtlemist ning kasutatakse uusima põlvkonna IoT tehnoloogiaid. Täpsus, detailidele pühendumine ja elegants on need väärtused, mida leiad igast Cini & Nils kollektsioonist.

Oma 50-aastase tegutsemisaja jooksul on nendest saanud tipptasemel dekoratiivsete ja tehniliste valgustite etalon. Cini & Nils´i uusima põlvkonna tooted on ühendatavad nutiseadmetega -- muutuvad valgusstsenaariumid ja juhtmevaba ühendus on osa uuenduslikust igapäevast, mida ettevõte pakub. Cini & Nils´i valguskomponendid peavad silmas inimeste heaolu, samas kui nende arendusosakond analüüsib, valib ja võtab kasutusele vaid parimaid tehnoloogiaid.
Cini & Nils´i silmapaistvamad valgustid on näiteks 1972. aastal Franco Bettonica ja Mario Melocchi poolt disainitud Cuboluce; mitmeid auhindu võitnud modulaarne laevalgusti Acqua ja minimalistlik Assolo.

 

Soodustooted