Meil on rõõm esitleda - uus looja, uus kontseptsioon, uued valgustid - Graypants!

Meil on rõõm esitleda - uus looja, uus kontseptsioon, uued valgustid - Graypants!

Käsitsi loodud valgus

Graypants määratleb end meeskonnana, kes ehitab sildu kunsti ja disaini vahele. Oma kauni disainiga on võidetud auhindu nii Euroopas kui Ameerikas.

Seattle'i arhitektid Seth ja Jon jaotasid oma loomingulisust tootedisaini ja kunstinäituste vahel, kuni 2007. aastal sattusid nad paberilipakatele visandama selle, mida nüüd tuntakse Graypantsina. 


Käsitsi tehtud klassika

Taaskasutatud kartongist käsitööna valminud Scraplighti seeriat iseloomustab soe, intiimne ja funktsionaalne valgus iga elujuhtumi ja ruumitüübi tarbeks. Vastupidava ja elegantse valgusti lõiked teeb laseri perfektne kiir, kuid hinge annab valgustile käsitöö. Ööpimeduse tulles heidab Scrapliht ruumi valguse ja varjude mustrimängu, materjalikurdudest lainetava toonidemere.
Scraplighti kollektsioon koosneb kolmest tootesarjast -- Classic, Frame ja Tilt Lamp. Classic sarja mudelite seas on ka enimmüüdud Disc ja Moon rippvalgustid, millele lisandus hiljuti Scraplight'i valge sari. Selle puhul on kasutatud materjalina puhast valget kartongi, millest masinate täppistööna kokku liimitud tulemus annab igale ruumile särava ja tänapäevase ilme. See tähendab mitmekülgsemat valikut erinevaid maitseid ja vajadusi silmas pidades.
Classicu uutele mudelitele Hive ja Nest on olnud inspiratsiooniks -- nagu nimedki ütlevad -- vapsikute pesa ja mesilastaru. Vormid on kallutatud, mis ei loo ainult erinevat valgusperspektiivi, vaid annab ka uue näo algupärasele Scraplighti vormile. Uudne pilk valgusele avaneb igast küljest ja lisab igale ruumile salapära ja põnevust.

 

Graypantsi toodete valikuga saab tutvuda siin: link

 

 

 

Soodustooted