Multifunktsionaalsed valgustid - visuaalselt puhtam lagi

Multifunktsionaalsed valgustid - visuaalselt puhtam lagi

Lage võib kujundlikult nimetada ruumi taevalaotuseks. Paraku ei pöörata lae kujundamisele erilist aega ega tähelepanu. On saanud tavaks, et lage eelistatakse mitte dekoreerida ja see esindab interjööri nn vaba pinda.  Kuid kaasaegne maailm eeldab, et lakke on vajadus paigaldada erinevaid keskkonna jaoks olulisi detaile alates valgustusest, ventilatsiooni avadest, suitsuanduritest kuni kõlariteni. Mis omakorda loob täiesti uue vajaduse lae kujundamise meetodisse.

"Vähem on rohkem" on aegumatu tõde ka seekord.

Brüsseli aritektuuribüroo Bruno Erpicum meeskond on kandnud aastaid unistust tootest, kuhu oleks võimalik integreerida kõik eelnimetatud elemendid. Viimaks leiti suurepärane koostööpartner TAL'i näol, kus unistusest sai reaalne toodetasari nimega ORBIT.
Multifunktsionaalsete valgustite perekond ORBIT võimaldab üldpilti rikkumata lakke paigaldada üld- ja spot-valgustid, ventilatsiooni plafoonid, kõlarid ja suitsuandurid. Uuri täpsemalt

 

"Vähem on rohkem" - las silmale jääb näha vaid oluline.


Arhitektuurse valgustuse kategoorias Lighting Design Award 2019 võitnud XALi multi-downlight UNICO võimaldab kliendi valiku järgi ühe raami sisse koondada erineva optikaga ja/või värvustemperatuuriga valguselemendid. See on võimalus, kuidas panna esmapilgul sama välimusega downightid täitma erinevaid funktsioone - valgustama seina, põrandat või kindlat eksponeerimist vajavat objekti.

 Selline tulemus saavutatakse 9 erineva reflektori abil. Valikus on laia ja kitsa optikaga, ümara kandilise või hoopis ristküliku kujulise raamitud valgusvihuga reflektorid. UNICO downlighti abiga saab tagada kvaliteetse (CRI>90) ja räigusevaba UGR<19 valguse ning aja- ja vajadusekohase valgusefekti. Uuri täpsemalt

Soodustooted