Astro Uudised 2020 - Capsule kollekstioon

Astro Uudised 2020 - Capsule kollekstioon

Astro on otsustanud 2020 aastal astuda sammukese senisest kaugemale ja toob turule Capsule kollekstiooni, mis koosneb spetsiaalselt projektimüügiks  disainitud eksklusiivsetest toodetest. Tooted tuuakse meile lähemale personaalsete loomislugude ja disainerite tutvustamisega.


Halftone kõlab kokku kui hea tasakaal vormi, materjali ja valguse vahel. Halftone disaini keskmeks on lihtne ja puhas ring. Kasutatud erilise struktuuriga materjali toob ellu valgus. Kahes suuruses ja erinevate sügavustega vormitud Halftone'i valguti saavutab silmatorkava ja varieeruva intensiivsusega valguse, olles huvitavaks aksendiks teda ümbritsevale arhitektuurile.

Inspireeritud päikesesüsteemi geomeetrilisest täiuslikkusest, kujutab valgusti Orb kerakujulist valgustit koos maksimaalselt reguleeritava peegliga, mis "tiirleb" ümber valgusti tugitelje. Valgusti vormiline lihtsus on suutnud edukalt varjata keeruka tehnilise lahenduse. Kergelt liikuvad osad on vastupidavad. Orb on sobilik valgusti ja suurenduspeegli komplekt vannitoapeegli kõrval kasutamiseks, erinedes kõikidest teistest samalaadsetest toodetest oma hästi läbimõeldud maitseka disaini poolest. 

Rippvalgusti io Pendant disain on inspireeritud Vana-Kreeka arhitektuuris rohkelt kasutatud sammastest. io Pendant klaas on valmistatud käsitööna, kasutades ainulaadset tootmisprotsessi, mis annab klaasi silindrilisele kujule täiusliku ribiliselt reljeefse pealispinna. 

Teiste Astro uudistoodetega saab tutvuda SIIN

 

Soodustooted