Wever Ducre uus kollektsioon, koduleht ja kataloog

Wever Ducre uus kollektsioon, koduleht ja kataloog

Meil suur au olla esimeseks sõnumitoojaks Wever & Ducre täiesti uuest vapustavast kollektsioonist, uuenenud kodulehest ja verivärskest kataloogist. Uudised, mida täna teiega jagame, kannavad kuupäeva 28.04.2020 - ehk siis värskeimast värskeim.
Toome teieni kollektsiooni uued vormid ja elemendid, mis annavad lugematul hulgal mängulisi võimalusi valgusele lähenemiseks. Vastu tulles muutuva maailma uutele tavadele ja klientide soovile, on Wever & Ducre lisanud paljudele valgustitele valmiduse Dali süsteemiga juhtimiseks. Loonud uue kollektsiooni 48V siinisüsteemile sobivatest valgustitest.
Alljärgnevalt esitleme väikest kogumikku meie lemmikutest. Kogu valikuga on võimalik lähemalt tutvuda Wever & Ducre kodulehel ja uues kataloogis.

Õhuline disain, mis köidab tähelepanu murdes kõiki gravitatsiooni ja tasakaalu reegleid. Ekstravagantne ja võimekas Daft on saadaval ripp- ja seinaversioonina; valgustemperatuuriga nii 3000K kui 4000K, andes vastavalt kuni 3700lm.

Valgusti sari Mick võimaldab lahendada kogu ruumi valguse esmapilgul ühe vormiga. Soovi korral on võimalik omavahel kombineerida 1 ja 2 punktiga seina- ja laekinnitusega valgusteid. Sarja tänuväärseim uudis on korpusele delikaatselt peidetud lülitiga lugemisvalgusti. Lisaks on sarjas nii 1 kui 2 punktiga siinivalgustid. Viimistluse valikust leiame valge/kuldse ja musta/kuldse kombinatsioonid. Koduse interjööri loovad hubaseks 2700K ja 3000K LED elemendid.

Neljast erinevast mudelist koosnev sari Finlin on ilmekas näide sellest, kuidas kombineerides minimalistlikke vorme saame tulemuseks lugematu arv uusi ja kordumatuid kujundeid.
Wever & Ducre pakub valgustit matt musta ja musta/kuldse viimistlusega. Valikus on 2700K ja 3000K valgustemperatuur.

Mänguliselt filrtiv rippvalgustite sari Odrey on lausa sisekujundaja unistus. Erinevate vormidega musta ja kuldse viimistlusega kupleid, mida on kokku 8 (+ 2 aksessuaarina pakutavat katet), saab riputada nii iseseisvalt kui gruppidena. Lakke kinnitamiseks on valida pinnapealse ja süvistatava roseti vahel ja meeldivaks üllatuseks on ka siinile kinnitamise võimalus. Sarja kuulub ka seinavalgusti kahe versioonina.

Valgusti Ruvi on kummaline taaskohtumine retroliku elemendiga valgustusdisainis. Minimalistlik ja silma eest hästi varjatud tehniline lahendus, mille abil saab luua interjööri sooja valgusega mustreid ja rütme. Wever & Ducre pakub valgustisse sobivaid erinevaid pilkupüüdvaid LED valgusallikaid. Valikus on kirka klaasiga, kuldse ja hõbedase reflektoriga 2700K ja 2200K variante.

Wever & Ducre valikus uued kärgoptikaga valgustid Pirro on saadaval kombineerituna 1, 2, 4 ja 6 valguspunktina. Sari koosneb süvistatavatest ja pindmise kinnitusega mudelitest neljas erinevas viimistluses. Pirro sarja valgusteid omavahel kombineerides saab luua mängulisi ekstravagantseid lahendusi. Valikus on 2700K ja 3000K valgustemperatuuriga LED elemendid.

Süvisvalgustite sari Briek toob elevat vaheldust seniste teada-tuntud Wever & Ducre süvisvalgustite perekonda. Alustades kandilisest ümara korpuseni varieeruvast vormist ja musta, valge ja kuldse viimistluse maitsekast kombineeritmisest kuni huvitava elemendina lisatud liigendini, mille abil valgusti võib soovi korral kas ilmuda või peituda oma süvisavasse. Sarja muudab eriti funktisonaalseks mitmekesine valgustemperatuuri valik - 2700K, 3000K, 4000K ja 1800-2850K dimmerdatav.

Kaasaegses siinivalgustite maailmas levib iga hooajaga laialdasemalt 48V siinisüsteemide kasutamine. Wever & Ducre uued 48V siinisüsteemid võimaldavad kombineerida erinevaid prozektoreid, mahedat üldvalgustust, opaalkattega valgusmooduleid ja rippvalgusteid ühtsesse lakoonilisse süsteemi.

Soodustooted