Aria - mäng aktsendiga loob meeleolu

Aria - mäng aktsendiga loob meeleolu

Süsteem 35

Süsteem nimega 35 on isikupärane modulaarne süsteem, milles on leidlikult ühendatud aktsent- ja hajutatud valgus. Musta viimistluse efekti saavutamiseks on võetud kasutusele uus materjal, milleks on suitsu-hall hajuti.

Kui valgus on välja lülitatud, näib profiil mustana. Sisselülitatud valgusega aga valgena. Lihtne ja leidlik. Süsteem 35 sobib kasutamiseks nii kodus, kontoris, kuid miks mitte ka kunstiinstallatsioonides.

Oru Hub Hotel ____ Nobe Design

Nobe Design projekt Oru Hub Hotell Tallinna südames on nomineeritud Eesti Sisearhitektide Liidu aastapreemiale 2020.
Projekti kontseptsioon põhineb uuel lähenemisel hotellindusele üldiselt, mille üheks komponendiks on ka innovaatiline lähenemine valgusele. Kasutatud on Aria lineaarseid valgusmooduleid, prožektoreid ja rippvalgusteid.
Aria 48V prožektorite valik aitab luua värsket ja väärika õhkkonna kontekstis, kus rõhk on puidul ja soojadel värvidel. Hoiame Nobe Design'ile pöialt aastapreemia valimisel. Võitja kuulutatakse välja detsembris. Loe projektist.

Microperfetto IP66 Cupcake

ARIA silindrikujulised väliprožektorid Microperfetto IP66 on mõeldud läbipääsude, verandade ja terrasside valgustamiseks. Minimalistliku disaini ja miniatuursetele mõõtmetega valgusteid saab kombineerida ka võluvate värvidega, nagu satiinkuld ja harjatud vask.

Soodustooted