Modular esitleb > Palju põnevaid valgusteid erinevates tooteperedes!

Modular esitleb > Palju põnevaid valgusteid erinevates tooteperedes!

Avaneb värskete võimaluste mängumaa! Uued pereliikmed pakuvad uusi värve, uusi tehnoloogilisi lahendusi ja Modulari nimele vastavat mängulist mitmekesisust. Avasta oma uut ilmet esitlevad Placebo ja Modupoint ning populaarsust nautivad Qbini, Marbul, Rektor, Duell, Trapz, Nude ja SLD50.

Placebo Shades

Modulari uue põlvkonna valgustipere Placebo 3 uut kuplit pakuvad värsket mängulusti - muuda oma projekt Placebot vormides silmapaistvaks!

Modupoint LED recessed

Innovaatiline valgustite moodulsüsteem Modupoint sai juurde veelgi minimalistlikuma lahenduse. Uus pesaühendus on seina või lakke integreeritud praktiliselt nähtamatult.

SLD50

See minimalistlikku vormi järgiv valgustite pere SLD50 on allutanud oma võludele üha rohkem kasutajaid. Nüüd on võimalus ühendada reguleeritav valgus ja intensiivsem valgusvoog.

Duell

Duell toob oma elegantse disainiga igasse ruumi värvide ja meeleolude duaalsust - see dekoratiivne seinavalgusti aitab luua õige õhkkonna tänu oma uuele, anodeeritud viimistluste valikule.

Trapz

Seinavalgusti, mis võimaldab luua huvitavalt kontrastseid stiili-efekte tänu oma kaldus servadele. Trapz valgusti lisab ruumile kergelt dramaatilist hõngu - tee uute anodeeritud viimistluste seast oma julge valik.

Nude

Miniatuurne silindrikujuline seinavalgusti Nude jääb silma igas keskkonnas. Nüüd on valgusti saadaval ka uute anodeeritud viimistlustega.

Rektor for 230V track

Kui soovid muuta siinidel valguslahendust elegantsemaks, mitmekülgsemaks ja paindlikumaks, siis on silmapaistev valik risttahukaks disainitud prožektor Rektor.

Marbul for 230V track

Orgaanilise disaini poolest tuntud valgusti Marbul on nüüd saadaval originaalmõõdus standardsele 230V siinisüsteemile. See annab võimaluse kasutada pehmelt ümarat Marbuli disaini ka projektides, kus 230V siinid on juba kasutuses või kus laes ei ole ruumi transformaatori jaoks.

Qbini surface box GI

Qbini on minimalistlik ja mänguline valguslahendus, kus integreeritud liiteseadmega uus, pinnale paigaldatav korpus lisab vormi ja pakub oma asümmeetrilise disainiga rohkelt võimalusi mängimiseks.

Soodustooted