Light & Building Mess > XAL´i uudised

Light & Building Mess > XAL´i uudised

Oleme põnevil, et saame jagada teiega kõige värskemaid uudiseid otse Frankfurdi Light & Building messilt. Kuigi tänavune üritus oli mõnevõrra tagasihoidlikum, leidus seal siiski mitmeid silmapaistvaid uuendusi ja ideid. Eriti tahame esile tõsta XAL-i viimaseid saavutusi valgustusdisaini vallas.

Tutvu XAL´i messi uudistega SIIN

MOVE IT PRO

pakub mitmekülgset 230V siinivalgusti süsteemi, mis võimaldab piiramatut disainivabadust. Tööriistavaba paigaldus koos laia valiku lineaaresetest optikatest ja prožektoritest toetab innovaatilist disaini mitmesugustes keskkondades, sealhulgas kontorites, restoranides, kauplustes, haridusasutustes ja avalikes ruumides. Süsteemi saab kohandada erinevateks paigutusteks, kasutades süvistatud, pinnapealseid või rippuvaid lahendusi koos L-, T- ja X-ühendustega. MOVE IT PRO süsteemi saab integreeriga ka  hädaolukorra valgustusteid ning sensoritega ühilduvaid valgusteid, pakkudes sellega terviklikke ja paindlikke valgustuslahendusi.

Tutvu Move It Pro süsteemiga SIIN

CONEX süsteem

on  tõeline disainivabadus valgustuse planeerimises. Selle L, T ja X kujulised ühenduselemendid võimaldavad luua ainulaadseid kompositsioone, kasutades TUBO 60, TUBIN 60, SETA 60 ja SETA siinivalgusteid. Uuenduslik Flex-Connector annab lisaks võimaluse murda välja 90° nurga kasutamisest, pakkudes veelgi suuremat paindlikkust mitmetasandilistes disainilahendustes.

Tutvu Conex süsteemiga SIIN

Soodustooted